Další projekt Erasmus+ tentokrát s Finskem odstartoval!

7. 2. 2017

Už v pořadí 4. grant EU jsme získali z programu Erasmus + Mládež. Tentokrát půjde o spolupráci naší TS Danceversity s finskými mládežníky – úspěšnými tanečníky z finských Helsinek.

Dnes se vracejí z Helsinek dvě naše studentky maturitního ročníku – Barbora Komoňová a Eliška Vrbová, které byly na přednávštěvě projednat s našimi partnery celý program, finanční i organizační záležitosti.

Helsinky jsou z jejich pohledu nádherné město, ale velice drahé. Tak uvidíme, jak dáme všechno dohromady, abychom Helsinky a naše finské přátele alespoň trošku poznali.

I spolupráce s finskými partnery byla úžasná, všichni jsou vstřícní, milí a natěšení.

Náš projekt s názvem ,,Role zdravého životního stylu v životě mladého člověka - tanečníka” právě startuje a plný očekávání ze všeho nového, co nám skandinávská země tisíce ostrovů a jezer, země lesů a příjemných lidí přinese. Naše skupinová návštěva Helsinek je naplánována na září 2017.

Věra Komoňová,Mgr., koordinátorka projektu

Věra Komoňová,Mgr., koordinátorka projektu