Školní akademie

24. 6. 2015

Akademie Gymnázia T. G. Masaryka bude jako tradičně probíhat i letos v předposledním školním dnu, a to v pondělí 29.6.2015.

Dopoledne bude mít charakter programu pro žáky a studenty, večerní akce, která začíná v 19.30 hod, bude přehlídkou kulturních vystoupení pro rodiče a veřejnost.

Na akademii budete mít i možnost zakoupit si DVD z plesu gymnázia, který se konal v únoru. Cena jednoho DVD bude 180,-Kč a  budet se prodávat v prostorách sálu nebo předsálí.

Všichni jste srdečně zváni.