Účast studentek v krajském kole Olympiády v českém jazyce
I letos se úspěšně nominovaly z okresního kola do krajského kola Olympiády v českém jazyce dvě studentky z našeho gymnázia. Krajského kola, které se konalo v Brně 17. března a zúčastnilo se ho 32 studentů ze středních škol a víceletých gymnázií Jihomoravského kraje, se zúčastnily Hanka Straková ze septimy a Anežka Ziaťková ze sexty. Obě studentky v silné konkurenci byly úspěšné: Hanka se umístila na 10. místě a Anežka na 25.
Mgr. D. Langarová, vyučující českého jazyka a literatury
