Účast studentek v krajském kole Olympiády v českém jazyce

I letos se úspěšně nominovaly z okresního kola do krajského kola Olympiády v českém jazyce dvě studentky z našeho gymnázia.  Krajského kola, které se konalo v Brně 17. března a zúčastnilo se ho 32 studentů ze středních škol a víceletých gymnázií Jihomoravského kraje, se zúčastnily Hanka Straková ze septimy a Anežka Ziaťková ze sexty.  Obě studentky  v silné konkurenci byly úspěšné: Hanka se umístila na 10. místě a Anežka na 25.

Mgr. D. Langarová, vyučující českého jazyka a literatury