Dopravní soutěž mladých cyklistů
28. 5. 2026
21. 5. 2026 se naši žáci zúčastnili dopravní soutěže mladých cyklistů, kde si vyzkoušeli jízdu na dopravním hřišti pod dohledem policistů, jízdu zručnosti, teoretické testy z dopravních pravidel i poskytování první pomoci.
Gymnázium reprezentovali Milan Janoštík a Lea Fraňková z tercie a Jiří Dubš a Ester Konečná ze sekundy. V silné konkurenci obsadili skvělé 4. místo – medailová pozice jim unikla jen o malý kousek. ...
Všem soutěžícím děkujeme za výbornou reprezentaci školy a gratulujeme k pěknému výsledku!
Mgr. Barbora Studená, vyučující tělesné výchovy

