Dopravní soutěž mladých cyklistů
21. 5. 2026 se naši žáci zúčastnili dopravní soutěže mladých cyklistů, kde si vyzkoušeli jízdu na dopravním hřišti pod dohledem policistů, jízdu zručnosti, teoretické testy z dopravních pravidel i poskytování první pomoci.
Gymnázium reprezentovali Milan Janoštík a Lea Fraňková z tercie a Jiří Dubš a Ester Konečná ze sekundy. V silné konkurenci obsadili skvělé 4. místo – medailová pozice jim unikla jen o malý kousek.
Všem soutěžícím děkujeme za výbornou reprezentaci školy a gratulujeme k pěknému výsledku!
Mgr. Barbora Studená, vyučující tělesné výchovy


