2.A vyrazila za dětmi do mateřské školky!
20. 5. 2026
19.5. třída 2.A navštívila hustopečskou mateřskou školku U Rybiček. Návštěva tak velkých studentů u malých dětí vzbudila zájem a ihned se začaly se studenty gymnázia seznamovat. Všichni dohromady si zahráli různé hry, vyzkoušeli školkové aktivity, a to pod vedením paní ředitelky Machačové, která má předškoláčky na starosti. Děti se s našimi studenty rády podělily i o dopolední svačinku. ...
Na zahradě školky si všichni dohromady pohráli, bavila je nejen klasická hra na babu, ale třeba i fotbal.
Dopoledne uběhlo neuvěřitelně rychle, naši studenti by klidně dál pokračovali v zábavě s dětmi, které si návštěvu velmi užily! Těšíme se na další společné zážitky!
Mgr. Zdeněk Mucha, třídní učitel 2.A

